послуги

Уроки

Не бійтеся, просто грайте музику!— Чарлі Паркер

Для усіх, хто мріяв про гру на фортепіано, є чудова можливість навчатися цьому у членів журі фестивалю. Якщо ви вагаєтесь, думаючи, що вже занадто пізно чи не маєте здібностей до цього, та звуки фортепіано зачаровують вас — здійсніть свою мрію!

За словами Олени Бондаренко, педагога-методиста Київського інституту музики ім. Р. Глієра та викладача — організатора музичної майстерні Дому освіти та культури «Майстер Клас», нездібних учнів не буває! Кожен має талант, який лише варто розкрити! Не важливо у якому віці ви це зробите — чи в 3 чи навіть у 103 роки!!!

Уроки проводяться на базі Дому освіти і культури «МАЙСТЕР КЛАС» (м. Київ).
Тривалість уроку — від 30 хв. до 1 год.
Вартість — від 250 грн. за 1 год.

Провідні викладачі:

Якщо ви вирішили навчитись грати на фортепіано, будьте готові побудувати власний корабель для того, щоб пересікати океани.— Ірина Бєлова
Ірина Бєлова (Україна)
Викладач вищої категорії Київської дитячої музичної школи №26. Закінчила НМАУ ім. П. Чайковського. Серед її учнів — переможці національних та міжнародних дитячих конкурсів. Була головою журі щорічного міжнародного музичного конкурсу для молодих музикантів (м. Трієст, Італія, 2007,2013).
Не існує єдиної, цілком вірної методики — з кожним учнем метод інший.— Олена Бондаренко
Олена Бондаренко (Україна)
Педагог-методист Київського інституту музики ім. Р. Глієра та викладач-організатор музичної майстерні Дому освіти та культури «Майстер Клас». Закінчила Ленінградську державну консерваторію ім. М. Римського-Корсакова. Серед її випускників — лауреати міжнародних конкурсів, викладачі музичних вузів та шкіл України, піаністи, композитори. Є автором програми класу спеціального фортепіано для музичних шкіл Міністерства культури України. Серед численних талантів Олени Бондаренко — володіння методикою допомоги піаністам з професійними захворюваннями рук.
Навчати, для того щоб навчатися.— Роман Рєпка
Роман Рєпка (Україна)
Знаний український піаніст. У даний час проводить активну концертну діяльність. Закінчив НМАУ ім. П. Чайковського, є лауреатом національного та міжнародного конкурсів піаністів. Роман Рєпкає членом Європейської асоціації піаністів-педагогів EPTA. У різні роки співпрацював із ансамблями «Київ» та «Рикошет», часто виступав у складі різних камерних ансамблів, а також з оркестрами. Записав кілька компакт-дисків з творами М. Скорика, В. Сильвестрова та ін. Є учасником багатьох фестивалів класичної та сучасної музики, солістом «NEW ERA ORCHESTRA», засновником та керівником «Weber Ensemble Kyiv».
Телефон для довідок: 594 10 63

Аранжування

Життя важко уявити без музики — ми чуємо її усюди: мелодії впізнаються у шумі вітру чи хлюпоті морських хвиль...

Скільки улюблених мелодій у кожного з нас — саундтреків з фільмів, нових релізів від улюблених виконавців і тд. Та коли ти осягнув ази фортепіанної грамоти, неймовірним задоволенням здається можливість грати їх самому. Тут і постає питання: де знайти ноти улюблених композицій?..

Ми пропонуємо Вам послугу: перекладення композицій для фортепіано. Аранжування може бути різного рівня складності: від елементарного до віртуозного.

Тому, якщо ви бажаєте грати улюблені композиції, маєте можливість замовити їх ноти!

Приклад простого аранжування   Приклад складного аранжування   Телефон для довідок: +38 098 971 56 11 Якщо ви бажаєте замовити дану послугу, залишіть свої координати на сайті! Мінімальна вартість замовлення — 250 грн. (вартість встановлюється відповідно до рівня складності та об'єму матеріалу)