матеріали

Результати V Міжнародного фестивалю «Каштановий рояль»

22 Листопада 2017 Без рубрики

Результати V Міжнародного фестивалю «Каштановий рояль»

Конкурс юних піаністів

Номінація «Cоло з оркестром»

Молодша група

І премія

Софія Власова (Україна, Київ)

ІІ премія не присуджена

ІІІ премія

Марія Тимохін (Швейцарія)

Диплом та звання дипломанта

Андрій Овчинніков (Україна, Київ)

Катерина Степаненко (Україна, Миколаїв)

Старша група

І премія не присуджена

ІІ премія

Іларіон Інтелегатор (Україна, Київ)

ІІІ премія

Маргарита Борисевич (Україна, Київ)

Людмила Світельська (Україна, Київ)

Диплом та звання дипломанта

Марія Допіро (Україна, Київ)

Конкурс юних піаністів

Номінація «Cоло»

Молодша група

І премія

Крістіна Авалян (Україна, Київ)

ІІ премія

Ангєліна Мітряну (Україна, Ірпінь Київської обл.)

ІІІ премія

Олександра Басиста( Україна, Черкаси)

Михайло Єрмак( Україна, Київ)

Софія Нескорожена( Україна, Київ)

Катерина Пишнюк( Україна, Київ)

Диплом та звання дипломанта

Дарій Красилич ( Україна, Київ)

Катерина Кононенко( Україна, Київ)

Даніель Сулима (Україна, Київ)

Діана Фам ( Україна, Київ)

Середня група

І премія не присуджена

ІІ премія

Іван Віницький (Україна, Київ)

Поліна Гултурян (Україна, Київ)

Михайло Маресьєв (Україна, Северодонецьк )

ІІІ премія

Мілана Мамецька (Україна, Київ)

Владислав Демченко(Україна, Рівне)

Диплом та звання дипломанта

Анастасія Бондар (Україна, Житомір)

Ксенія Клезь (Україна, Київ)

Ярина Маркевич ( Україна, Вінниця)

Анастасія Піастро (Україна, Київ)

Старша група

І премія

Марк Іваницький( Україна, Київ)

ІІ премія

Анастасія Плішко( Україна, Київ)

ІІІ премія

Марія Допіро( Україна, Київ)

Марія Новікова (Україна, Черкаси)

Диплом та звання дипломанта

Маргарита Борисевич( Україна, Київ)

Нікіта Бурков( Україна, Київ)

Олена Лінк (Україна,Миколаїв)

Конкурс юних піаністів

Номінація «фортепіано плюс»

І премія

Софія Власова / Іван Стронов

ІІ премія

Поліна Гултурян / Іван Віницький

Ілля Назаренко (домра) / Максим Рудківський (ф-но)

Наталія Ткаченко (ф-но) / Софія Біловіл (саксофон)

ІІІ премія

Варвара Данильченко / Анна Дерій / Олександра Загребельна / Юлія Вітрук

Дипломанти

«Групетто» у складі Валерія Анцулевич / Лідія Анцулевич

Гліб Мельцов / Анастасія Мельцова

Конкурс «Виконавча майстерність»

Номінація «соло»

І премія

Наталія Ткаченко

ІІ премія

Віта Покидько

Номінація «фортепіано плюс»

І премія

Наталія Абдуліна / Геннадій Без’язичний

ІІ премія

Дует «Но-Та» у складі Нонна Козлова / Тетяна Чайка

Юлія Дунаєва (сопрано) / Наталія Ткаченко (фортепіано)

ІІІ премія

«Музичні квіти» у складі Олена Жукова / Ганна Хмара

IV премія

Ірина Янцова / Вікторія Антоненко

Конкурс «Виконавча майстерність»

Номінація «соло з оркестром»

ІІІ премія

Аліна Войтун

Конкурс піаністів-аматорів

Номінація «гранд аматор», «соло»

І премія

Томаш Гостинек

Номінація «гранд аматор», «соло з оркестром»

Гран-прі

Варвара Семенчук

Конкурс піаністів-аматорів

Номінація «аматор»

Elementary

Лауреат

Ірина Михайленко

Intermediate

Лауреати

Віктор Козирєв

Ганна-Марія Миронова

Дипломанти

Антон Іванцов

Людмила Рябухіна

Володимир Сидоренко

Advanced

І премія

Лідія Кожушна

ІІ премія

Ігор Михайлишин

ІІІ премія

Катерина Новакович

Номінація «фортепіано плюс»

Дипломанти

Наталя Вінічук / Тетяна Чайка

Номінація «домашнє музикування»

Диплом переможця

Констанція Кальвар

Роман Лагутін

Поліна Лакша

Поліна Мірошніченко

Натія Мчедлішвілі

Андрій Овчинніков

Родіон Осокін

Єлизавета Сидорова

Анастасія Трач

Поліна Хом’як

Вікторія Царюк

Заохочувальний диплом

Ольга Боденчук

Вероніка Григорян

Аделіна Деміденко

Айла Ергюль

Ігор Задоріжний

Ульяна Кас’яненко

Поліна Кузьминська

Поліна Ляхорська

Наталія Оріховська

Iван Рябченко

Єлизавета Сетенко

Олеся Скрипка

Аліса Снігур

Роні-Віель Хасін

Марія Царь

Андрій Ярош