матеріали

Результати IV Міжнародного фестивалю «Каштановий рояль»

22 Листопада 2017 Без рубрики

Результати IV Міжнародного фестивалю «Каштановий рояль»

Конкурс юних піаністів «СОЛО»

Молодша група

Анастасія Бігунова Диплом учасника

Михайло Федоренко Диплом учасника

Андрій Богатирьов Диплом учасника

Софія Колтунова Диплом учасника

Надія Парченко Диплом учасника

Володимир Продан Диплом учасника

Вікторія Трубчаніна Диплом учасника

Кіріл Яркін Диплом учасника

Олександра Бондаренко Диплом та звання дипломанта

Ксенія Клезь Диплом та звання дипломанта

Ольга Криль Диплом та звання дипломанта

Богдана Студзінська Диплом та звання дипломанта

Наталія Нестерова Диплом та звання дипломанта

Поліна Ладан Диплом та звання дипломанта

Михайло Єрмак III місце

Софія Нескорожена III місце

Поліна Гултурян II місце

Ірина Панімаш II місце

Ярослава Сторожук I місце

Ксенія Дрига I місце

Середня група

Лук'ян Глущенко Диплом учасника

Артем Бурбига Диплом учасника

Каміла Гіясі Диплом учасника

Лук'ян Глущенко Диплом учасника

Павло Волохов Диплом учасника

Дана Кирилеско Диплом учасника

Петро Котов Диплом учасника

Софія Лозіна Диплом учасника

Ольга Масюк Диплом учасника

Єкатерина Тарнопольска Диплом учасника

Даніїл Андрієв Диплом та звання дипломанта

Ірина Губерначук Диплом та звання дипломанта

Мілана Мамецька Диплом та звання дипломанта

Анастасія Плішко Диплом та звання дипломанта

Назарій Фесик Диплом та звання дипломанта

В'ячеслав Сiніцин III місце

Маргарита Борисевич II місце

Іван Віницький II місце

Іларіон Інтелегатор II місце

Антон Лабік-Пронюк II місце

Анастасія Піастро II місце

Альона Журба I місце

Марія-Луїза Плєшакова I місце

Старша група

Ельвіра Андес Диплом учасника

Єдізавета Гречишкина Диплом учасника

Марія Допіро Диплом учасника

Марія Іванова Диплом учасника

Богдана Малярчук Диплом учасника

Даніель Солуян Диплом учасника

Марія Малоштан Диплом та звання дипломанта

Марія Синиця Диплом та звання дипломанта

Вероніка Кареліна III місце

Лі Эммануель Прейз II місце

Марк Іваницький I місце

Конкурс юних піаністів

Номінація «Соло з оркестром»

Поліна Ладан - диплом та звання дипломанта

Софія Лозіна - диплом та звання дипломанта

Олена Онищенко - диплом та звання дипломанта

Дар`я Беньковська II місце

Маргарита Борисевич II місце

Софія Суркова II місце

Михайло Єрмак I місце

Конкурс Виконавча майстерність

«Соло з оркестром»

Ірина Фесик- I місце

Конкурс піаністів-аматорів

Домашнє музикування

Натія Мчедлішвілі – Диплом переможця та Приз «Надія» - наймолодшому учаснику.

Марія Ярмоленко - Диплом переможця

Аделіна Демиденко - Заохочувальний диплом

Дар’я Родіонова - Заохочувальний диплом

Ярослава Берденко - Диплом переможця

Едгар Бондаренко - Диплом переможця

Вероніка Гупал - Заохочувальний диплом

Святослав Лук'янов- Заохочувальний диплом

Матео Шамбоді - Заохочувальний диплом та диплом «За вдалий міжнародний дебют»

Ілля Шевченко - Заохочувальний диплом

Андрій Овчинніков - Диплом переможця

Родіон Осокін - Диплом переможця та Диплом «За творчі надбання»

Дар'я Савченко Заохочувальний диплом

Софія Шевцова Диплом переможця

Вероніка Григорян Заохочувальний диплом

Софія Крупчак Диплом переможця

Артур Кимм - Диплом переможця

Аміна Лук'янова Заохочувальний диплом

Анастасія Крупчак Заохочувальний диплом

Дмитро Мельничук - Заохочувальний диплом

Сергій Недериця – Диплом переможця та Диплом «За творчи надбання»

Дар’я Трубчаніна - Заохочувальний диплом

Данило Ковальчук - Заохочувальний диплом

Юлія Симончук - Диплом переможця

Татьяна Туголукова - Диплом переможця

Людмила Рябухіна - Заохочувальний диплом

Конкурс Юних піаністів. Номінація «Фортепіано плюс»

група А

Елізавета Самборська \Владислав Маслов диплом та звання дипломантів

Марія Подейко \Софія Демецька диплом диплом та звання дипломантів

Степаненко Олександра\ Анастасія Продан III місце

Рената Глоба\ Анастасія Дудка II місце

Поліна Гултурян\ Іван Віницький II місце

Елізавета Самборська \Владислав Маслов диплом та звання дипломантів

Марія Подейко \Софія Демецька диплом та звання дипломантів

Софія Суркова \ Назарій Фесик I місце

Група В

Дмитро Сіваченко\ Ірина Д’яченко диплом та диплом «за творчі надбання»

Конкурс «Виконавча майстерність»

Номінація «Соло»

Катерина Піпчук II місце

Лілія Покидько I місце

Номінація «Фортепіано плюс»

Дует "Но-Та" у складі

Козлова Нонна Олексіївна і

Чайка Тетяна Олексіївна I місце

Конкурс піаністів аматорів

Номінація Аматор.

Elementary

Євгенія Баранська диплом учасника

Юлія Фіцак диплом учасника

Тетяна Безносюк диплом та звання дипломанта

Володимир Сидоренко диплом лауреата

Intermediate

Вікторія-Марія Баришнікова диплом

Наталя Вінічук диплом та звання дипломанта

Ірина Лисенко диплом та звання дипломанта

Марія Конішевська диплом лауреата

Advanced

Олена Моргун диплом учасника

Павло Шепетько-Домбровський диплом учасника

Ганна Циганенко диплом учасника

Ігор Михайлишин диплом та звання дипломанта

Марина Монета III місце

Анастасія Духаніна II місце

Катерина Новакович II місце

Номінація Фортепіано плюс

Єлизавета Побірченко – Ксенія Халлі диплом учасника