матеріали

Результати VIІ Міжнародного фестивалю «Каштановий рояль»

19 Травня 2019 Без рубрики

Результати VIІ Міжнародного фестивалю «Каштановий рояль»

КОНКУРС ЮНИХ ПІАНІСТІВ

Соло з оркестром

Молодша група

I місце – Дмитро Кущ

II місце – Амєлія Плошко

IIІ місце – Кая Кашубаіте

III місце – Клея Кашубаіте

Дипломант – Олександр Поровський

Дипломант – Кирило Федосєєв

Середня група

Дипломант – Софія Суркова

Дипломант – Петро Троценко

Дипломант – Сергій Шпольський

Старша група

I місце – Лучія Коваль

II місце – Іларіон Інтелегатор

III місце – Матвій Чубенко

СОЛО

Молодша група

I місце – Кароліна Трусова

II місце – Поліна Журжа

II місце – Клея Кашубаіте

IIІ місце – Каріна Веріч

III місце – Анастасія Гончарук

III місце – Дарій Красилич

Дипломант – Дар'я Діденко

Дипломант – Софія Тихонова

Дипломант – Катерина Федотова

Спеціальний диплом за творчі надбання – Дарій Красилич

Спеціальний диплом за артистизм – Поліна Журжа

Спеціальний диплом за професіоналізм – Кароліна Трусова

Приз наймолодшему учаснику - Олександра Волковинська

Приз Крістіни Сандуловой – запрошення на фестиваль Stage4kids (Гамбург, Німеччина) – Анастасія Соловйова

Середня група

ГРАН-ПРІ – Амєлія Плошко

I місце – Крістіна Авалян

I місце – Маргарита Покидайло

I місце – Анастасія Соловйова

II місце – Ангєліна Мітряну

II місце – Станіслава Овдійчук

II місце – Арина Португальська

IIІ місце – Наталія Нестерова

IIІ місце – Софія Новікова

Дипломант – Олександра Басиста

Дипломант – Кая Кашубаіте

Спеціальний диплом за виконання твору українського композитора – Наталія Нестерова

Спеціальний диплом за виконання поліфонічного твору – Станіслава Овдійчук

Старша група

I місце – не присуджене

II місце – Мілана Мамецька

II місце – Ірина Панімаш

III місце – Остап Кухар

III місце – Нікіта Федосєєв

Дипломант – Мар'яна Вихрист

Спеціальний диплом за виконання твору українського композитора – Мілана Мамецька

ФОРТЕПІАНО ПЛЮС

Молодша група

I місце Лионг Мок Ань / Лионг Ха Ан

II місце Юлія Лебедєва / Софія Довга

II місце Ольга Біловіл / Євгенія Казанцева

III місце Марія Гапон / Анна Оробчук

Диплом та звання дипломанта: Кирило Дригула / Софія Триказюк

Старша група

I місце Анастасія Плішко / Мілана Мамецька

II місце Валерія Подолянець / Дарін Шакер

II місце Сергій Шпольський / Святослав Свечніков

III місце Олександра Сахновська / Богдан Пересичанський

Диплом та звання дипломанта:

Анастасія Богинська / Анна Валецька / Лідія Запольська / Іван Юрченко

КОНКУРС ВИКЛАДАЧІВ «ВИКОНАВЧА МАЙСТЕРНІСТЬ»

СОЛО

ГРАН ПРІ Олена Міжега

I місце Юлія Гошко

Диплом та звання дипломанта Олена Фатільнікова

Заохочувальний диплом Тетяна Жуковська

ФОРТЕПІАНО ПЛЮС

I місце Фортепіанний дует «Реприза»: Людмила Меркулова / Марина Худякова

II місце Марія Сухенко / Наталія Ткаченко

Диплом та звання дипломанта Фортепіанний квартет «Royal-mix» :

Альона Момот / Валентина Верзун / Вікторія Бачинська / Олена Степанець

КОНКУРС ПІАНІСТІВ-АМАТОРІВ

ГРАНД АМАТОР

Наталья Конкіна – лауреат

Аматор – Соло

Юлія Гречка – лауреат

Крістіна Богдяж – дипломант

Людмила Рябухіна – дипломант

Аматор – Фортепіано плюс

Вікторія та Маргарита Амбарчян – лауреат

Співаючий піаніст

Тетяна Франченко – лауреат

Юний аматор

Юний аматор – Співаючий піаніст

Диплом переможця – Ергюль Айла

Юний аматор – Соло

Диплом переможця:

Чайна Гуїн (China Huynh)

Олександр Дзевін

Анастасія Кончіц

Натія Мчедлішвілі

Родioн Осокiн

Єлизавета Сачко

Валерій Фойняк

Віталій Шовкалюк

Заохочувальний диплом:

Ілля Бобовський

Марина Ганенко

Кіра Кріксунова

Роман Лагутін

Майя Лімантайте

Софія Лімантайте

Марія Поліщук

Павло Салан

Катерина Ульянова

Каріна Харенко

Міранда Чернишенко

Диплом учасника:

Анна Григорович

Крістіна Ледяєва

Ноа Аннабелль де Хаас

Конкурс піаністів-аматорів: Юний аматор – Фортепіано плюс

Диплом переможця:

Саванна Гуїн (Savannah Huynh) / Чайна Гуїн (China Huynh)

Діана Котляр / Соломія Говоруха

Уляна Красавцева / Крістіна Красавцева

Єлизавета Самборська / Владислав Маслов

Диплом учасника:

Анна Григорович / Марія Григорович

Крістіна Ледяєва / Кіра Гузева

Спеціальний диплом за артистизм - Кіра Гузева

Приз наймолодшему учаснику - Софія Лімантайте