матеріали

Результати VI Міжнародного фестивалю «Каштановий рояль»

30 Травня 2018 Без рубрики

Результати      VI Міжнародного фестивалю

«Каштановий рояль»

Конкурс юних піаністів

Соло

Молодша група

І премія

Тереза Верзун-Ролінгер 

 Україна, м. Луцьк

ІІ премія

Ангєліна Мітряну -  Україна , м. Київ

III премія

Олександра Басиста - Україна, м. Черкаси

Андрій Конішевський  - Україна , м. Київ

Софія Нескорожена - Україна, м. Тетіїв Київської області

Наталія Нестерова Україна , м. Київ

Диплом та звання дипломанта

Анастасія Гончарук  - Україна, м. Вінниця

Наталія Зайченко - Україна, м. Київ

Дарій Красилич -Україна, м. Київ

Максим Митрофанов - Україна , м. Київ

Спеціальні призи:

за віртуозність  - Ангєліна Мітряну

за краще виконання твору українського композитора - Тереза Верзун-Ролінгер

Україна, м. Луцьк

за краще виконання твору українського композитора - Марк Закалата Україна , м. Київ

за вдалий міжнародний дебют - Емілія Полоцька Україна , м. Київ

Середня група

І премія

Маргарита Покидайло                                            Україна , м. Київ

III премія

Валерія Григоренко

 Україна , м. Київ

Ірина Панімаш

 Україна, м. Черкаси

Надія Парченко

 Україна , м. Київ

Диплом та звання дипломанта

Дар'я Беньковська - Україна , м. Київ

Поліна Гултурян - Україна , м. Київ

Даніель Сулима -  Україна , м. Київ

Спеціальні призи:

за краще виконання класичної сонати - Маргарита Покидайло

за краще виконання поліфонічного твору - Надія Парченко

приз журі  - Богдан Здрок   -    Україна, м. Хотин Чернівецької області

Старша група

І премія

Мілана Мамецька   -  Україна, м. Київ

ІІ премія

Іларіон Інтелегатор -  Україна, м. Київ

III премія

Маргарита Борисевич -  Україна, м. Бровари Київської области

Єлизавета Грішина Україна, м. Київ

Марія Допіро - Україна, м. Київ

Анна Наконечна - Україна, м. Київ

Диплом та звання дипломанта

Олександра Демченко -  Україна, м. Корсунь-Шевченківський Черкаської області

Нікіта Федосєєв -  Україна, м. Кропивницький

Конкурс юних піаністів.

«Соло з оркестром»

Молодша група.

І премія

Маргарита Покидайло

ІІ премія

Поліна Журжа

Ксенія Клезь

III премія

Андрій Заблудовський

Диплом та звання дипломанта

Дар'я Беньковська

Мирон Малецький

Старша група

ІІ премія

Мішель Провіз

Диплом та звання дипломанта

В’ячеслав Бусел

Єлизавета Матвійчук 

Конкурс юних піаністів.

Фортепіано плюс

Группа А

І премія

Ярина Маркевич (фортепіано) / Владислав Приймак (саксофон)

Україна, м. Вінниця

ІІ премія

Роксолана Біда / Вероніка Федечко

Україна, м. Львів

III премія

Фортепіанний квартет у складі:

Анастасія Богинська / Анна Валецька / Лідія Запольська / Іван Юрченко

Україна, м. Київ

Група В

І премія

Єлизавета Грішина / Дмитро Грішин

Україна, м. Київ

III премія

Фортепіанний квартет у складі:

Ірина Бобко / Соломія Васенко / Тетяна Хавалко / Маріанна Васенко

Україна, м. Козова Тернопільської області

Конкурс Виконавча майстерність

Соло.

І премія

Оксана Міц - Україна, м. Харків

Фортепіано плюс

І премія

Фортепіанний квартет у складі:

Євгенія Жижченко / Ксенія Колінько / Вікторія Антоненко / Ірина Янцова

Україна, м. Київ

Диплом «За творчі надбання»

Євгенія Жижченко

ІІ премія

Фортепіанний дует «Секунда» у складі:

Галина Григор’єва / Олена Якуніна

Україна, м. Бровари Київської області

Диплом та звання дипломанта

Фортепіанний ансамбль «Експресія» у складі:

Лідія Плотнікова / Ірина Ганюк

Україна, м. Теребовля Тернопільської області

Конкурс піаністів-аматорів

Intermediate

Лауреат

Людмила Рябухіна - Україна

Advanced

ІІ премія

Марина Монета - Україна

Диплом та звання дипломанта

Тетяна Никитюк - Україна

Тетяна Піскун- Україна

ГРАНД АМАТОР

Гран-прі

Девід Калдін (David Caldine)-USA

Номінація «домашнє музикування»

Диплом переможця з відзнакою

Родiон Осокiн(Україна)

Terpstra Derk-Jan (Нідерланди)

Диплом переможця

Таїсія Антоненко

Ергюль Айла

Кирило Волков

Чайна Гуїнь

Роман Довгань

Maja Limantaite

Александр Мощенніков

Родiон Осокiн

Роман Скрипка

Юлія Слободенко

Денис Сухоруков

Амєлі Плошко

Петро Троценко

Ануш Цатрян

Даніель Шеремета

Заохочувальний диплом

Саванна Гуїн

Анаша Дамірлі

Крістіна Ледяєва

Надія Леснікова

Микола Лисенко

Богдан Мусієнко

Єлизавета Сидорова

Зоріана Скрипка

Олеся Скрипка

Анастасія Трач

Андрій Ярош

Олексій Ярош

Спеціальні дипломи

«Надія» - наймолодшему учаснику

Надія Леснікова

«За вдалий міжнародний дебют»

Саванна Гуїн

Чайна Гуїнь

Maja Limantaite

Terpstra Derk-Jan Нідерланди


«За творчі надбання»

Родiон Осокiн

Terpstra Derk-Jan

Ануш Цатрян


Фортепіано плюс

Диплом переможця

Христина Красавцева / Уляна Красавцева 

Єлізавета Самборська / Владислав Маслов 


Заохочувальний диплом

Мещерських Дар'я, Мухіна Катерина