лауреати

  • Лауреати минулих років:
  • 2013
  • 2014
  • 2015
Сезони
Конкурс
Номінація
 

Переможці III Міжнародного фестивалю «Каштановий рояль» 2015.

Конкурс юних піаністів

Номінація «Соло з оркестром» (Молодша група)

Максим Бурдальов — I премія
Михайло Єрмак — I премія
Марія-Луїза Плєшакова — I премія
Олександр Каргін — II премія
Альона Журба — III премія
Єгор Городжа — диплом та звання дипломанта
Марія Іванова — диплом та звання дипломанта
Іван Юрченко — диплом та звання дипломанта

Номінація «Соло з оркестром» (Старша група)

Марк Іваницький — I премія
Єлизавета Столярчук — III премія
Яна Біць — диплом та звання дипломанта

Номінація «Фортепіано соло» (Молодша група)

Марія Валуєва — I премія + диплом за краще виконання твору українського композитора
Софія Нескорожена — I премія
Дар’я Беньковська — II премія
Катерина Єлісєєва — II премія + диплом за краще виконання твору українського композитора
Єва Єрошенко — II премія
Ольга Криль — III премія
Артем Любченко — диплом та звання дипломанта
Вікторія Трубчаніна — диплом та звання дипломанта
Богдана Студзинська — диплом та звання дипломанта
Олена Онищенко — приз Тамара Берая за виконання твору «Парцхаладзе».

Номінація «Фортепіано соло» (Середня група)

Анастасія Піастро — II премія
Микола Таран — II премія
Іларіон Інтелегатор — II премія
Маргарита Борисевич — III премія
Олена Кондратюк — III премія
Марія Іванова — диплом за краще виконання твору українського композитора

Номінація «Фортепіано соло» (Старша група)

Вероніка Кареліна — II премія
Юлiя Корф — II премія
Яна Біць — III премія
Олександра Степаненко — III премія

Номінація «Фортепіано плюс»

Шандер Тесса, Катерина Ващенко / Анна Дерій — І премія
Полина Щерба, Артем Маслов — І премія
Альона Войнова, Аліна Гордієнко — ІІ премія:
Богдана Малярчук, Еммануель Лі — ІІ премія:
Софія Николаєць, Станіслав Зелинський — ІІ премія
Олександра Степаненко, Анастасія Продан — ІІІ премія
Єлизавета Самборська, Владислав Маслов — ІІІ премія

Конкурс піаністів-аматорів

Номінація «Домашнє музикування»

Ніка Соколова — диплом «Надія» — наймолодшому учаснику
Вероніка Григорян — диплом переможця
Вероника Гупал — диплом переможця
Анастасія Данилюк — диплом переможця
Марина Делідова — диплом переможця
Катерина Дерев’янко — диплом переможця
Катерина Дерев’янко — Варвара Дерев’янко — диплом переможця
Марина Дорохина — диплом переможця
Сергій Дроздов — диплом переможця
Яна Кулініч — диплом переможця
Катерина Майсон Котляр — диплом переможця
Єва Менделенко — диплом переможця
Микита Могильницький — диплом переможця
Лоліта Рудь — диплом переможця + диплом « за творчи надбання»
Марія Савон — диплом переможця
Петро Троценко — диплом переможця
Олександра Уткіна — диплом переможця

Номінація «Аматор» («Elementary»)

Ольга Іллюхіна — диплом лауреата.
Олена Власенко — диплом та звання дипломанта

Номінація «Аматор» («Intermediate»)

Вікторія-Марія Баришнікова — диплом та звання дипломанта

Номінація «Аматор» («Advanced»)

Назарій Мисинчук — I премія
Ірина Кліменко — II премія
Марина Монета — II премія
Андрій Романов — диплом та звання дипломанта

Номінація «Гранд аматор»

«Соло з оркестром»: Варварв Семенчук — гран-прі
«Соло»: Сергій Колесник — І премія

Конкурс «Виконавча майстерність»

Номінація «Соло»

Анастасія Шанськова — I премія
Михайло Левандовський — II премія
Катерина Піпчук — III премія
Катерина Попеляр — III премія

Номінація «Фортепіано плюс»

Юрій Заболоцький, Ірина Новік-Кретова — I премія
Наталія Молодоженя, Сусанна Саркисян — II премія
А. Продан і камерний ансамбль Art-Offertorium під керівництвом А. Дзегановського — III премія
Ірина Новік-Кретова, Михайло Новік — III премія
Інга Рудніченко, Ольга Мадіянська — диплом та звання дипломанта
Наталія Гаврилюк, Ірина Новік-Кретова — диплом та звання дипломанта
Богдана Працюк, Софія Ніколаєць — диплом «За творчі надбання»